Contributors

Here's list of all of our contributors. You can edit or remove this text. What would we do baby, without us? And there ain't no nothing we can't love each other through. What would we do baby, without us? Sha la la la.

Gazeteciliğe ilk adımını Aydın’daki yerel gazetelerde çalışarak attı. Sonrasında ulusal yayın yapan internet gazeteleri Aykiri.com.tr ve Dijitalgaste.com’da editörlük yaptı. 32. TGC Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması'nda "Anahtar kelimemiz 'medya etiği': Türkiye'de SEO haberciliğinin portresi" haberi ile üstün başarı ödülüne layık görüldü. 33. TGC Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışmasında ise 'Haber-Haber Araştırma' ve 'İnternet Medya Sitesi' kategorilerinde iki ayrı birincilik ödülünün sahibi oldu. Halihazırda İstanbul Üniversitesi’nde gazetecilik eğitimi almakta ve Tele1.com.tr’de editörlük yapmaktadır.

Aydın'ın Nazilli ilçesinde dünyaya geldi. 2022 yılında Yeditepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Çeşitli sanat dergilerinde öykü ve fikir yazıları kaleme aldı. 2021 yılında Fanus Sanat Dergisi'nin genel yayın yönetmenliğini yaptı. Halihazırda Gazete Stalk'ta Kültür-Sanat editörü olarak içerik üretmeye devam ediyor.

1999 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 2019 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Gazetecilik bölümünde lisans eğitimine başladı. Lisans eğitimi boyunca Medya Merkezi ve Çözüm İstanbul gibi projelerde görev aldı. Sonrasında Voice of America (VOA), Politics Today ile Medipol SABITA kurumlarında İngilizce metin yazarlığı ve editörlük yaptı. Halihazırda lisans öğrenimini sürdürmekte, Noon Dijital Reklam Ajansı’nda metin yazarı ve Gazete Stalk’ta editör olarak görev almaktadır.

Zonguldak'ta dünyaya geldi. Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü'nde ön lisans eğitimini tamamladı. 2019 yılında Zonguldak'ta yerel bir medya kuruluşunda stajını yaptı. Halihazırda Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde lisans eğitimine devam ederken, Gazete Stalk'ta özel haberler kaleme alıyor.